А Ви зробили розмітку на сайті?

Структуровані дані (мікророзмітка) — це те, що повинно бути зроблено на кожному нормальному сайті.

Вони дозволяють підвищити конверсію та ранжування в пошукових системах.

Що це таке? Погугліть — є багато матеріалу на цю тему (ось, наприклад, стаття самого Гугла https://support.google.com/webmasters/answer/2650907 )

Це на програмному рівні на сайті програміст розмічає деякі дані певним чином так, щоб пошуковики це простіше «з’їли» і показували ці дані додатково, наприклад, в сніпеті в результатах пошуку

Наприклад, ви можете помітити на картках товарів: ціни, одиниці виміру, фото, назву товару, видгуки, рейтинг, відео, опис.

Окремо розмічається назва сайту, адреса сайту, назва компанії, гео-дані, адреса, логотип

Окремо певним чином помічаються статті: фото і відео, автор, дата написання статті

Окремо списки товарів в каталозі з цінами в цьому списку і т.д.

Не забувайте, що структуровані дані повинні також бути і на мобільних версіях сайту. Ми в своїй практиці часто помічаємо, що на десктопній версії розмітка є, а про мобільну забувають. Особливо сьогодні — коли Гугл пріоритет все більше віддає мобільним версіям.

Ось наприклад тут https://technicalseo.com/seo-tools/mobile-first-index/ можна порівняти чи розмітка на мобільній так сама, як на десктопній чи ні. Наприклад, на Промобуді, на сторінці https://www.promobud.ua/profnastil.htm перевірка дає такі дані http://prntscr.com/irhc1w — тобто є і там і там. А ось тест сторінки на prom.ua ось цієї https://prom.ua/Dyubelya дає поганий результат http://prntscr.com/irhdi8

Також перевірку правильності структурованих даних на сторінці можна робити тут https://search.google.com/structured-data/testing-tool/u/0/ . Та сама сторінка Прома дає одну помилку http://prntscr.com/irhfsx , а наша сторінка на Промобуді не дає жодної помилки http://prntscr.com/irhh0s

Отже — займіться структурованими даними на своєму сайті — це один з елементів внутрішньої оптимізації сайту під пошукові системи.

Звісно, якщо ви  замовляєте просування у нас, наприклад ось це , то це вже не ваша турбота — ми вже робимо, як треба

Бажаю хороших продажів через інтернет і не тільки!

Сергій Пастухов, інтернет-агентство Net Adaptation

Підпишіться на нашу розсилку тут

P.S. Немає мотивації щось робити? Не чекайте коли прийде натхнення — почніть робити і тоді мотивація прийде. Так це працює.

Оставить комментарий