Інтернет-Маркетолог — посада №1 в сучасному бізнесі

Сьогодні в часи інтернету важко переоцінити важливість інтернет просування бізнесу.

З кожним роком, а то й місяцем, інтернет входить в наше життя все більше і більше.

Все буде Інтернет!

Бізнеси, які ще не зробили ставку на інтернет, дуже скоро опиняться за бортом.

Але часто в компаніях, у приватних підприємців немоє або розуміння, або необхідних знань для серйозного інтернет-просування. Або не вистачає грошей.

Тому ключовою фігурою в бізнесі сьогодні стає інтернет-маркетолог.

Це не секретар, який додатково до своєї роботи виконує якісь обов’язки, пов’язані з інтернет-рекламою.

Не менеджер з продажу або один з керівників чи співвласників, який зацікавлений в продажах більш за все, тому що його доход напряму залежить від кількості клієнтів. І саме тому такі люди в компанії частіше беруть на себе такі обов’язки.

Але… Але

Це все несерйозно. Це все неефективно. Це все непрофесійно.

Таке відношення не дає результат, який мав би бути!

Тільки професійний інтернет-маркетолог може закрити купу питань, а то і всі питання пов’язані з інтернет-просуванням в компанії.

Тільки досвідчені фахівці з інтернет-маркетингу зможуть реально дати вашому бізнесу багато клієнтів з інтернету.

Зможуть застрахувати компанію від непотрібних витрат, порадити, викрити лохотрон, застерегти від помилок, яки коштуватимуть бізнесу тисячи, десятки тисяч гривень, доларів і багато місяців часу.

Інтернет-просування, інтернет-маркетинг — це не просто почитати 3 статті + подивитись 2 безкоштовних вебінари в інтернеті.

В цьому треба бути постійно, глибоко, варитись кріпко і довго

Це потрібно любити!

Раніше було таке, що був просто seo-шник, просто фахівець з контекстної реклами, окремо маркетолог, окремо смм-щик, копірайтер.

Зараз кожен з цих людей повинен вміти робити в ідеалі все, розбиратися в комплексі.

Той самий сеошник повинен розбиратися і в юзабіліти, і в аналітиці, і в Адвордс, в соцмережах, повинен написати, підправити текст, розуміти роботу програмістів. Він повинен бути і стратегом і психологом. І це стосується всіх професій пов’язаних з інтернет-просуванням.

Особливо це стосується інтернет-маркетологів.

Так, ніхто не відміняв вузьку спеціалізацію. Але вузька спеціалізація потрібна і окупається там, де є великі прибутки, великі чи/та багато замовлень — в інтернет-агенціях, великих компаніях.

А в компаніях середніх, дрібних, для приватних підприємців інтернет-маркетолог — це ключова фігура в бізнесі.

Це фігура, яка закриває зразу купу питань.

Ось що може/повинен робити інтернет-маркетолог в середніх-дрібних компаніях:

— Розробка стратегії, тактики інтернет-присутності бізнесу загалом і по окремих напрямках. Планування робіт, бюджету

— SEO — займатися seo-просуванням (просування в органічних результатах пошуку).

— PPC — налаштовувати контекстну рекламу в пошуковиках, в соцмережах і т.д.

— SMM — закривати питання просування в соцмережах: створювати сторінки, вести їх, інтегрувати

— Е-mail-маркетинг — налаштовувати, вести розсилки компанії, працювати з базою підписників, інтеграція

— Робота в рамках стратегії і тактичних завдань з іншими інтернет-присутностями, засобами просування: відео, реклама на профільних ресурсах і т.п.

— Інтернет-маркетолог повинен бути класним копірайтером — і це не тільки і не стільки для написання сео-статей, які ніхто не читає, а для того, щоб самому писати чипляючи заголовки, статті в блоги на сайті для людей, в соцмережах, в розсилках, а при замовленні статей на стороні відрізнити халтуру або поправити написаний текст, десь навіть дати професійну пораду.

— Постійно працювати над підвищенням конверсії від всього комплексу інтернет-просування, інтернет-присутності бізнесу: аналізувати, проводити тестування, розробляти рекомендації, тз на зміни в бізнесі вцілому та посадкових сторінок зокрема

— Працювати з підрядниками, якщо такі необхідні, при великих обсягах: грамотний відбір, постановка завдань, контроль, перевірка, тестування, аналіз виконаної роботи, контроль оплат.

— Писати тз програмістам, дизайнеру на розробку/доробку сайту, посадкових сторінок, банерів, макетів. Перед тим підібрати нормальних, а після того — контролювати терміни, оплати, тестувати і т.д. Це взагалі велика важлива тема, тому винесу це в окремий пункт

— Консультування персоналу компанії з приводу інтернет-присутності бізнесу, особливо коли це потрібно на стиках офлайн-онлайн

Тобто класний інтернет-маркетолог — це такий собі багаторукий багатоніг.

З ним вашому бізнесу не потрібен сеошник, фахівець з налаштування контекстної реклами, сммщик (соцмережи), копірайтер….

Ви не тільки можете заощадити, але й отримуєте комплексний підхід, погляд на весь процес. Все із одних рук.

Потім, коли розростетесь, то завжди можна найняти на якийсь напрямок ще більш спеціалізовану одиницю в штат чи на аутсорсі і так рости далі, розширювати інтернет-направлення бізнесу до нескінченності. І все це все рівно буде залишатися під тим самим інтернет-маркетологом.

І ще — професійний інтернет-маркетолог повинен вміти вижати максимум з любого бюджету компанії.

Просто він повинен проаналізувати сам бізнес — співвіднести виділений бюджет з цілями, можливостями і запропонувати найкращий варіант розвитку компанії в інтернеті. А якщо бюджету, окрім з-плати на інтернет-маркетолога немає, то все рівно вміти працювати з тим, що є і давати прибуток компанії, а не крутити носом, як то кажуть.

Яка заробітна плата такого фахівця інтернет-маркетолога?

Згідно з сайтами по працевлаштуванню (найкращі https://www.work.ua і https://rabota.ua/, ось свіже дослідження Серпстат https://ain.ua/2018/06/11/zarabotki-internet-marketologov )

від 10000 грн. в місяць

Більш менш кваліфікований від 20000 грн на місяць і до декілька тисяч доларів (але такі роботу не шукають)

Дорого? 

Для дрібного бізнесу чи підприємця — може бути так — дорого.

Для середнього бізнесу — треба дивитися на цифри.

Але!

Є хороша новина.

Можна отримати інтернет-маркетолога високої кваліфікації, який буде виконувати все, зазначене вище, всього за 8000 грн ця вартість діє до 31.08.2018. З 01.09.2018 вартість цієї послуги підвищується  до 2000 доларів на місяць — встигни замовити о старій ціні!)

У нас Ви можете замовити послугу інтернет-маркетолога (багаторука-багатонога) всього за 8000 грн на місяць

Звертайтеся прямо зараз, якщо хочете вивести нарешті свій бізнес на новий рівень і зайнятися інтернет-просуванням свого бізнесу вже серйозно, а не платити гроші першому проходимцю, який вам подзвонив. 

Напишіть на електронну адресу zakaz@netadaptation.com лист з темою «інтернет-маркетолог« і ми зв’яжемося з Вами, щоб відповісти на всі Ваші запитання, надати безкоштовну консультацію інтернет-маркетолога

Зніміть нарешті з себе цю гору з плечей. У Вас і без цього багато справ в бізнесі, де ви сильні. А в поєднанні з професійним універсальним інтернет-маркетологом — це буде ефект сінергії. Це стане 2+2=5 (як мінімум)

Сергій Пастухов, інтернет-агентство Net Adaptation

Підпишіться на нашу розсилку тут

P.S. «Та ні, в штаті інтернет-маркетолог — це краще ніж на аутсорсі. Він же на мій бізнес буде працювати 8 годин на день, 40 годин на тиждень. Я його буду зустрічати кожен день, бачити, що він працює тільки на мене. Він може сидіти прямо навколо мене — можу йому навіть спинку почухати» — скажете Ви

По-перше — ви впевнені, що він буде всі 8 годин саме ПРАЦЮВАТИ? («ігри на компьютери і соцмережі в робочий час сильно тренують бічний зір та слух»)

По-друге — за 10000 грн Ви скоріш за все не знайдете інтернет-маркетолога, який може виконувати все перелічене вище. За 10000 гривень ви зможете знайти в штат людину, яка має недостатній досвід, десь це буде, навіть, студент.

По-третє — ви впевнені, що, якщо ви скажете, що у Вас немає окремого кабінету для нього, компьютера MacBook, оплати мобільного зв’язку, офіційоного оформлення, безкоштовних кави, печенек, рядом метро, страховки і абонемента в спортклуб… Якщо ви скажете, що у Вас в компанії цього всього немає, він згодиться у Вас працювати? Це особливо стосується професіоналів (але навіть не завжди професіоналів) А той, хто згоден працювати в штаті в будь-яких умовах і з будь-яким бюджетом і за з-платню в 10000 грн і нижче — зазвичай це або дивись «по-друге», або крадіжник/відкатник, або наркоман/алкоголік

А ще співробітник в штаті — це додаткові витрати: на лікарняні, оформлення, подарунки на день народження, весілля, народження дитини, корпоративи, премії. Це додатковий час і зусилля на інтегрування його в компанію, в корпоративну структуру, культуру, щоб він притерся із існуючими співробітниками. Керівники мене зрозуміють.

Ну і головне — ми говоримо не про час — а про результати!

Оставить комментарий