Про красунчиків, хорошу і погану новину і …..

Ті, хто встиг замовити сайт за 1900 грн —  Красунчики!

Ось є в мене для всіх, хто встиг і для тих, хто не встиг така історія:

Був я якось на семінарі Парабелума. Він витягнув з піджака 100 баксів та поклав на стілець перед собою. Нас в залі було десь 200 осіб.

Поклав та сказав, що ці гроші може взяти просто так любий і продовжив щось говорити далі.

Зал мовчав, сидів і не рухався. Хтось задав якесь питання. Хтось фліртував з сусідкою, хтось шарудів паперами. Хтось вирячився в телефон, побачивши там мегаважливу новину, як в якійсь Кацапєтовкє нелюди-подружжя 10 років протримали у підвалі зачиненим бідолашного кошеня. Хтось думав про те, де це тут якийсь підступ. Хтось думав, як він буде виглядати, якщо встане і ось так просто піде і візьме ці 100 доларів.

Але тут один хлопець спокійно встав, тихо підійшов, тихо взяв ці 100 баксів та сів на своє місце. Мовчки…

Парабелум та інші, в тому числі і я, також мовчки спостерігали за цим красунчиком. Та раптом всі зрозуміли, що сталося, та зірвалися на оплиски. Який ти, паря, красавчег!

Таким чином Парабелум хотів нам показати, що в житті, в бізнесі, у всіх у нас є купа шансів. Тільки ми часто їх не використовуємо, а «тормозим», дуже довго та багато думаємо, чогось боїмося, чи взагалі, не помічаємо, відволікаємося на якусь муру.

А як раз підприємець.  Особливо підприємець. Справжній підприємець. Повинен унюхувати можливості, шанси. Та діяти швидко. Ні, не так,.. не швидко, а …. ДУЖЕ ШВИДКО!

Так от, ті, хто встиг замовити сайт за 1900 грн — Красунчики!

Сергій Пастухов, інтернет-агентство Net Adaptation

Підпишіться на нашу розсилку тут

Оставить комментарий