про Мішу і Сірожу

Якщо ви плануєте новий сайт, то цей лист як раз для Вас.
Для початку пару історій.
Історія №1
Звертається до нас підприємець Міша, щоб ми розкрутили його сайт.
Він вже його «крутив» в seo-конторі, але вони його не змогли….
Попередньо подивившись на сайт клієнта, ми бачим, що він зовсім не зоптимізован під пошукові системи, тобто крути його, не крути, по seo результату особливого отримати тяжко.
«Ви знали про це?» — ми запитуємо.
«Так, сеошники мені говорили про це, але, щоб зробити seo-оптімізацію треба в доробки ще вкласти грошей. А грошей в мене таких нема, та й той програміст, що робив цей сайт, десь вже загубився, треба нового шукати» — відповідь Міши
Історія №2
Спілкуємось з Сєрьожей, який займається продажами у себе в компанії. Він нам дає для реклами на Промобуді купу товарів, тематик для рекламування але на їх сайті цих товарів взагалі немає.
«Чому?» — питаємо
А Сірожа говорить: «Та у нас сайт так зроблений, що ми не можемо самі зробити нову категорію товарів, а тільки програміст це може зробити, а програміст — фрілансер і в нього до нас все руки не доходять, щоб цю доробку виконати — ось так якось з цим неактуальним сайтом і працюємо поки що :(«
Які висновки тут можна зробити для тих, хто планує замовляти сайт?
1. Замовляйте такий сайт, щоб він зразу був правильно зоптимізований під вимоги seo
2. Замовляйте гнучкий сайт. Щоб ви без участі програміста могли створювати, змінювати по-максимуму різні сторінки: категорії, розділи меню. Додавати, змінювати, переносити. Тому що у вас живий бізнес. Світ, ринок швидко змінюється. Сьогодні у вас одна ідея, завтра інша. Не будете ж ви постійно платити програмісту, шукати когось, щоб внести якісь, може й дрібні, але дуже важливі зміни на сайті. Тому — гнучкість і незалежність від розробника сайту — це важливо в наш час.

Сергей Пастухов, интернет-агентство Net Adaptation

Подпишитесь на нашу рассылку здесь

P.S. Так, можна сказати, що хороший сайт — це сайт, який продає. Це вірно. А ось для того, щоб він продавав треба ще багато чого. І без тих двух речей, про які я написав вище, продавати буде важкувато.

P.P.S. Всі персонажі вигадані, будь-яка подібність з реальними людьми випадкова 🙂

Оставить комментарий