Хто сьогодні рулить в ТОПах, і що з цим робити?

Тому, хто зараз займається seo відомо, що останнім часом Гугл віддає перевагу в своїх топах агрегаторам, маркетплейсам, сайтам порівняння цін і т.п. Це, наприклад, prom.ua, promobud.ua, хотлайн, прайсуа, олх, амазон, алібаба, ібей і т.д.

Це нібито навіть говорять що офіційна позиція Гугла. Тому що він вважає, що саме агрегатори та маркетплейси дають користувачу більше вибору в товарах та послугах.

Це стосується більше комерційних запитів (комерційні, це коли люди щось безпосередньо шукають, що купити, а інформаційні — це просто почитати).

В США, наприклад, по деяких запитах Амазон займає майже всі 30 перших місць в органіці.

З такою ситуацією деякі великі інтернет-магазини вилітають з перших позицій в Гуглі по високочастотних запитах і заміщаються великими маркетплейсами, агрегаторами.

Але завжди є методи, за допомогою яких все ж таки можна бути в топах Гугла чи взагалі отримувати багато клієнтів із інтернету незважаючи на цю фігню від Гугла 🙂

Ось деякі з них — 7 «рятувальників» :

  1. Розміщатися на тих самих агрегаторах, маркетплейсах (ну звісно! :))
  2. Свій сайт розкручувати по середньо і низькочастотним запитам
  3. Брати супервисокоякісними статейними матеріалами, які агрегатори в основному не пишуть.
  4. При грамотному підході до отримання зовнішніх посилань на Ваш сайт їх можна мати набагато якіснішими, ніж це роблять «сильные мира сего» (там часто масовка, а у вас індивідульний підхід до лінкбілдінгу, «людський»)
  5. Високочастотні запити по можливості ставити на «морду» (на головну сторінку сайту) — у агрегаторів «морда лусне» всі запити поставити туди, а Вашому бізнесу багато і не треба
  6. Не сайтом єдиним (це вже давно так). Потрібен комплексний підхід: у Вас повинен бути і сайт, і соцмережі, і е-мейл-розсилка, і пуш і т.д.
  7. Старий добрий контекст (ГуглАдвордс)

Отже, все, як завжди — все змінюється, нічого не стоїть на місці

Рухаємося далі!

Сергій Пастухов, інтернет-агентство Net Adaptation

Підпишіться на нашу розсилку тут

P.S. Так, цими пунктами треба займатися і треба знати як само їх робити. Але це того варте. На кону великі бабки, хлопці та дівчата! Якщо немає часу та бажання вникати, то заплатіть тому, хто на цьому спеціалізується. Або не робіть нічого і тоді ……

Оставить комментарий