Я не розумію

Сказати, що для мене дивно в seo?

Коли у когось є бізнес з такими параметрами:

  1. Продає якийсь один товар чи послугу, та хоч не один, а 10, 100, тобто асортимент дуже невеликий і важливих ключових запитів в ніші можна перерахувати на пальцях.
  2. Коли у нього вже бувають якісь клієнти.
  3. Коли цю послугу бізнес здійснює сам, а не чистий посередник, а якщо товар, то не чистий дропшипер, а якийсь товар є (буває) на руках (та навіть і з чистими посередниками все вирішується)

Так ось, коли є такий бізнес, але при всьому цьому багатстві має сайт-лайно. Перш за все не з приводу дизайну там чи функціоналу, а за наповненістю якісним контентом. Коли такий бізнес скаржиться на погану видимість в Гуглі, на відсутність грошей на дорогих чи нечесних сеошників…

Але разом з цим, власник, керівник чи хто там самий відповідальний, по вечорах попиває пивко і дивиться «котиків» в інтернеті, працює всього по 8 годин 5 днів на тиждень (і це коли самий напряг :)), а в компенсований вихідний-понеділок відпочиває від недільного «будуна»

У мене немає слів…

Та з такими стартовими умовами-можливостями, які я прописав в трьох пуктах вище, можна замість цього розслабону і ниття, максимум за місяць, трошки вивчити в інтернеті базові речі з просування в Гуглі та зробити дуже якісний УНІКАЛЬНИЙ контент з м’ясом на ключових сторінках сайту.

Немає сайту? Можна безкоштовно або за копійки (не попити пивас або каву місяцок) на якійсь платформі типу Промобуду чи движку сайтів отримати сайт, де всі базові правильні seo-можливості вже включені — тільки наповнюй контентом.

  • Хто, як не ви маєте в таких випадках можливість робити унікальні фото своїх товарів, послуг, відео?
  • Хто, як не ви прошарені в своїй темі так, що можете написати купу тексту, статей своєю мовою, з використанням технічних термінів, які тільки ви глибоко знаєте?
  • Хто, як не ви можете все це зробити для тої нещасної пари напрямків, які є ключовими в вашому бізнесі?

В вільний від іншої роботи час…, замість котиків в інтернеті

Розмістити такі лонг-ріди на окремих сторінках, як статті, потім ще їх же переписати іншими словами (рерайт, щоб була унікальність) і розмістити на продаючих сторінках (в категоріях чи на картках товарів, якщо у вас інтернет-магазин).

Прописати певні метатеги

Ці всі круті зоптимізовані сторінки кинути в ГуглСерчКонсоль для швидкої індексації + посилання на них на своїх сторінках в соцмережах.

Зробивши все це за максимум місяць, ви вже зробите більше, ніж 90% сеошників, яких би ви найняли. Ба більше, такий контент, який зробите ви особисто — відповідально, продумано і професійно — жоден сеошник не зробить. Тому що — це ваш бізнес, це ваша дитина, ви цим живете цілодобово.

А саме такий контент (сайт, сторінки) — є жиром для Гугла.

Саме це є м’ясом для читача-покупця.

Так народжується довіра до саме вашого бізнесу.

Саме так ви навіть можете продавати дорожче ніж конкуренти чи (та) більше ніж конкуренти.

Саме так ви запам’ятаєтеся своїй аудиторії і отримаєте сильну конкурентну перевагу.

Завдяки «просто» супер-сторінкам свого сайту.

Тому що це інтернет, друже!

Тому що тепер вже точно фсьо — інтернет перемагає. Далі — більше.

І де тут в моїй пропозиції-ідеї-заклику грошівеликібюджетигрошейнемаєкризакарантинкоронавіруссеошникипоганівсюдиобман?

А треба ППС (Просто Підняти Сраку)!

З повагою, Сергій Пастухов, інтернет-агентство Net Adaptation

P.S. Спочатку я написав ДИВНО, а потім подумав, що насправді НЕ ДИВНО

Оставить комментарий