Як продавати дорожче?

Чому в кінотеатрах попкорн і кола продаються набагато дорожче ніж в магазинах?

Чому в кафе, ресторанах склянка звичайної мінеральної води коштує, як ціла пляшка в кіоску поруч?

Тому що там є монополія в цьому місці, саме в цей час, коли ви там знаходитесь, саме тоді, коли вам це потрібно.

І вони захищають цю монополію від конкурентів — а за відсутністю конкурентів і присутністю покупців останнім нічого робити, як купувати за тими цінами, які їм запропонує монополіст.

Тому кожен підприємець повинен постійно займатися тим, що створювати свої маленькі і великі, хоч ситуативні, але монополії. І тільки тоді він може отримувати великий прибуток. («Ми лідери! по понеділках, з 6 до 7 години вечора«)

Погляньте навколо — нас оточують монополії.

Майже всюди, де ми щось купили — це якась монополія за певними показниками.

Сергій Пастухов, інтернет-агентство Net Adaptation

Підпишіться на нашу розсилку тут

P.S. Є такий тренер Іцхак Пінтосевич — якось я був на одному з його тренінгів (раджу сходити на якийсь його захід хоч раз). У нього є програма СОЗДАТЕЛЬ ИГРЫ. Я на цю програму не ходив (навіть не читав зміст цієї програми), але сама назва мене навела свого часу на такі думки: не вступай в професіональні асоціації — створи свою, не вступай в партію — створи свою, не працюй в чужому бізнесі — створи свій, не подобаються правила — створи свої, грай за ними, переконай іншних в своїх правилах, не грай в чужу гру — створи свою гру, розроби свій засіб, запропонуй свою ідею, винайди свій продукт. Так, тут може й є якесь перебільшення, але…. Це співвідноситься з темою монополії теж. Хто, як не ти! А чому б ні? А як ви думаєте в світі створюється щось нове? Так і створюється… Ось в цьому відео про це теж говориться

Оставить комментарий