Якщо немає грошей на просування в інтернеті… Що робити?

Зараз без просування бізнесу в інтернеті грошей нормальних не заробиш.

Деякі можуть сказати, що і без інтернету непогано. Не хочу вас засмучувати, але в порівнянні з правильним просуванням в інтернеті — зараз ви заробляєте крихти.

Отже.

Треба йти в інтернет і не просто йти, а вже бігти!

Але, якщо ви тільки починаєте бізнес чи бізнес у вас такий млявий, що грошей немає на інтернет-просування, то що тоді робити?

Треба навчитися спочатку самому просуватися, а потім вже найняти фахівців із зароблених грошей і розширюватись, зростати, багатіти далі.

Зараз БЕЗКОШТОВНИХ можливостей навчання в інтернеті «тьма-тьмуща»

Ось Вам бойовий план навчання на найближчі 3 місяці:

  1. Навчитися seo-просуванню
  2. Навчитися робити контекстну рекламу Google AdWords
  3. Навчитися просуванню в Соцмережах
  4. Навчитися e-mail маркетингу
  5. Навчитися відео-блогінгу, просуванню в YouTube

За 3 місяці такого активного, щільного графіку навчання Ви станете майже Гуру у всіх основних напрямках просування і вже зможете багато чого в інтернеті розуміти що де і як робиться, і заробити вже перші додаткові прибутки, які Вам дадуть поштовх для подальшого росту.

Так — це непросто

Так — це треба вийти із зони комфорту

Але інший шлях — це вмирання бізнесу — рано чи пізно.

Обирайте! Яким шляхом підете Ви?

Шлях проактивний, де Ви є причиною всього, що з Вами трапляється і хорошого і поганого.

Чи шлях прозябання, обвинувачення інших у Ваших бідах, шлях очикування з моря погоди (коли війна закінчиться, після виборів, коли економіка підросте і т.д. і т.п.)

Бажаю наснаги!

Сергій Пастухов, інтернет-агентство Net Adaptation

Підпишіться на нашу розсилку тут

P.S. Мало не забув: на ці 3 місяці повністю вимкніть зі свого життя отримання новин, зависання в інтернеті на якийсь мурі, інтернет-серфінг, залипання в соцмережах і т.п. (про телебачення я взагалі мовчу). Ви відчуєте, як у Вас потужно підвищиться продуктивність, концентрація і з’являтиметься купа ідей по розвитку свого бізнесу. Та й щасливішим станете — це точно. 

P.P.S. Всього три місяці! Протримайтеся! Це дуже мало в порівнянні з життям. Через 3 місяці Ви будете сильно жалкувати, що не почали цю трьохмісячну програму вже сьогодні.

Оставить комментарий